Download Joomla Templates by CowFat Reviews

Arthromil

arthomill

Arthromil sisaldab kontsentreeritud bioaktiivseid piimaproteiine – MicroLactin’i, mida saadakse patenteeritud protsessi käigus.

Toodet valmistatakse kõrgekvaliteedilisest toorainest, kasutades tehnoloogiat, mis tagab tooraine kõikide kasulike omaduste säilimise. Vastab GMP ja TUV määrustele.

Oleks suurepärane, kui piim, mida hommikusöögi ajal helvestele valate, ei sisaldaks üksnes tähtsaid toitaineid, vaid vähendaks liigesevalu ning -jäikust, normaliseeriks vererõhku ja kolesteroolitaset ning muudaks teie välimuse atleetlikuks.

Santegra unikaalne toode Arthromil viib selle unistuse ellu.

Piimas on rikkalikult elutähtsaid toitaineid ja teaduslike uurimuste tulemused on tõestanud, et piim sisaldab veel ka unikaalseid bioloogiliselt aktiivseid mikrotoitaineid. Tavapärase piima tarbimise juures avaldub nende aktiivsus väga vähesel määral. Stolle Milk Biologics, Inc. teadlased leiutasid uudse tehnoloogia, milles keerukate protsesside tulemusena lehmapiimas leiduvate võimsate mikrotoitainete mõju suureneb.

Arthromil sisaldab MicroLactin’i – uut revolutsioonilist toidulisandit, mille liigeste normaalset funktsioneerimist soodustav toime on kliiniliselt tõestatud.

MicroLactin’i aktiivsed koostisosad on kontsentreeritud piimaproteiinid. Lehmapiimas leiduvad proteiinid sisaldavad ainulaadseid antikehi ja teisi bioaktiivseid mikrotoitaineid. Patenteeritud tootmise käigus eraldatakse ja kontsentreeritakse looduslikke proteiine sellises koguses, et MicroLactin’i oleks võimalik kapslitesse panna.

Kuid MicroLactin’il on peale liigestele mõjuva ravitoime mitmeid teisi kasulikke omadusi. Kliinilised katsed on näidanud, et toote aktiivsed koostisosad aitavad säilitada normaalset vererõhku ja kolesteroolitaset. Neist on kasu ka spordis – näiteks pikamaajooksjad taastuvad kiiremini. MicroLactin’is on ka rikkalikult antikehi, mis võivad soodsalt mõjuda soolestiku tervisele.
Arthromil:
·        suurendab liigeste elastsust
·        aitab kolesterooli normis hoida
·        tugevdab immuunsüsteemi
·        aitab soolestikku tervena hoida

 

KOOSTIS: 500mg MicroLactin’i ja 143,5mg kaltsiumit ühes tabletis.

NÄIDUSTUSED: liigeste jäikus, immuunsüsteemi nõrgenemine, suurenenud füüsiline koormus.

VASTUNÄIDUSTUSED: inimestel, kes on allergilised piimaproteiinide vastu, ei ole soovitav tarvitada. Piimaproteiinid võivad mõjutada tetratsükliin-tüüpi antibiootikumide toimet. Individuaalne ravimtalumatus.

TARVITAMINE: 4 tabletti 2 korda päevas esimesel 7-10 päeval, säilitusdoosiks on 2 tabletti 2 korda päevas. Võib manustada kas toiduga või ilma, kuid kindlasti klaasitäie veega.

Hoiatus: toodet on testitud vaid täiskavanutel. Alla 20-aastased peaksid toodet manustama arsti järelvalve all.

PAKEND: 120 tabletti

SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30°C.

Ärge tarvitage toodet, kui pakend on rikutud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.