Download Joomla Templates by CowFat Reviews

Bee Royal

 

beeroyalBee Royal

Item # 212
 
Bee Royal on Santegra loodud unikaalse koostisega toode, mis on valmistatud selleks, et tugevdada teie füüsilist vastupidavust ning lasta teil nautida aktiivsemat elu.
Bee Royal’i tugevat toimet omavad koostisosad tagavad loomulikul viisil ja kauakestva energiataseme tõusu erinevalt paljudest energiat andvatest ravimitest-jookidest, mille mõju on kiire, kuid lühiajaline.
Mitmekülgne toitumine on tervise säilimise ja suurepärase enesetunde seisukohalt ülitähtis. Kui tunnete jõuvarude vähenemist ja unisust, mõelge sellele, mida sööte. Koos regulaarse füüsilise koormusega ja võitlusega stressi vastu on õige toitumine hädavajalik, säilitamaks oma energia kõrget taset.
Bee Royal on välja töötatud selleks, et varustada teie organismi kõikide vajalike toitainetega. Mainitud suurepärases tootes on parimad looduslikud koostisosad inimese tervise tugevdamiseks.
 
Õietolm ei vaja reklaami. See unikaalne aine on ennast ise sajandite jooksul suurepäraselt tõestanud. Õietolm on naturaalne, ülimalt kvaliteetne, bioloogiliselt aktiivsete toitainete kontsentreeritud kogum, milles sisalduvad kõik inimorganismile vajalikud põhilised ained. Õietolm tugevdab immuun- ja närvisüsteemi, toidab aju, annab juurde energiat ja suurendab pingetaluvust. Mitte ilmaaegu ei kasuta seda sportlased.
 
Sinakasroheline vetikas spirulina (Spirulina platensis) on üks vanimaid taimi maakeral. Spirulina on ainulaadne toitainete kogum, sisaldades kuni 70% kergestiomastatavaid valke, polüküllastunud rasvhappeid ning mitmesuguseid vitamiine, mineraalained ja aminohappeid, mis on omavahel ideaalses tasakaalus. Spirulinas sisalduva vitamiini B12 ja beetakarotiini koguse poolest pole sellele taimele meie planeedil võrdset.
Spirulinal on unikaalsed omadused: ta kompenseerib vitamiinide ja mineraalainete puudujääki, aitab kaasa organismi kaitsevõime tugevnemisele, tõstab hapniku kontsentratsiooni veres, suurendab organismi taluvus- ja töövõimet.
Spirulina soodustab ainevahetust, takistades seega ülemäärase kehakaalu teket. See mitmekülgsete omadustega taim kiirendab haavade paranemist ja põletuste kinnikasvamist. Spirulina aitab organismil puhastuda, viies välja toksiine ja raskemetalle.
Võluvetikas sobib suurepäraselt neile, kes hoolitsevad oma tervise eest.
Mesilasema piim ( Royal jelly ) on kõrge kontsentratsiooniga, täisväärtuslik, tõeliselt kuninglik aine, mida toodavad mesilased. Sisaldab valke, polüküllastamata rasvu, süsivesikuid, üle kümne vitamiini ( B1, B2, PP, B6, C, P, foolhape, pantoteenhape jpt ), 37 mikro- ja makroelementi, fütontsüüte. Mesilasema piim on tõeline biostimulaator, omades üldtugevdavat ja toniseerivat toimet, normaliseerib ainevahetust ja arteriaalset vererõhku, parandab südame tööd. Mesilasema piim aitab toime tulla väsimuse ja stressiga, tõstab nii vaimse kui ka füüsilise töö tegijate töövõimet, parandab mälu, stimuleerib immuunsüsteemi ning tõstab seega organismi vastupanuvõimet infektsioonidele. Mesilasema piim neutraliseerib vabu radikaale.
Oktakosanool ( OCTACOSANOL ) on nisuiduõli aktiivne koostisosa, mis toimib antioksüdandina, tõstab organismi vastupanuvõimet, annab jõudu ning energiat, tõstab organismi hapnikuga varustatust.
 
Bee Royal:
 
·        suurepärane valkude, vitamiinide ja mineraalainete allikas
·        omab üldtugevdavat toimet
·        tõstab organismi kaitsevõimet
·        toniseerib organismi, suurendab energiavarusid ja vastupidavust
·        toimib nii antioksüdandi kui adaptogeenina
 
KOOSTIS ( ühes tabletis ): spirulina ( Spirulina platensis ) – 125mg, õietolm – 100mg, mesilasema piim – 100mg, oktakosanool – 0,5mg.
 
NÄIDUSTUSED: vitamiinide ( eriti karotiini ) ja mineraalainete defitsiit, tasakaalustamata toitumine, immuunsüsteemi nõrgenemine, üldine kurnatus, töövõime vähenemine, kanapimeduse halvenemine.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus.
TARVITAMINE: 1 tablett 2 korda päevas klaasitäie veega.
 PAKEND: 90 tabletti
 
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge tarvitage toodet, kui pakend on rikutud või kui pakendil märgitud säilivustähtaeg on möödas.