Download Joomla Templates by CowFat Reviews

Camosten

 

Camosten
Item # 11398
 
 
Unikaalne toode: kõigest üks pakike Camosten’i tagab organismile ööpäevase koguse luukoele hädavajalikke struktuurseid elemente tänu kõrgele bioomastatavusele ning vitamiinidele ja mineraalainetele (kaltsium, magneesium, mangaan ja D-vitamiin). Toode omastatakse organismi poolt täielikult, erinevalt preparaatidest, milles on kaltsiumsoolad.
Toode on valmistatud ökoloogiliselt puhtast toorainest kõigi GMP ja TÜV normide kohaselt ja tehnoloogia alusel, mis võimaldab säilitada kõik tooraine kasulikud omadused.
 
Firma Santegra toode Camosten lahustub kergelt kas vees või mahlas ja organism omastab selle kiiresti. Kaltsium koos magneesiumi, mangaani ja D-vitamiiniga tagab luustikule optimaalse toetuse ja parendab ka hammaste ning juuste seisundit.
Igaüks meist teab, et kaltsium on inimese tervise seisukohalt üks tähtsamaid mineraale. Kaltsium muudab luud ja hambad vastupidavaks ning normaalne kogus kaltsiumit on hädavajalik, tagamaks organismis toimuvate paljude füsioloogiliste protsesside häireteta kulgemise.
Kaltsium on asendamatu südame-veresoonkonna töös, närviimpulsside edastamisel, inimese kasvamises ja lihaste kokkutõmbumises.
Vanusega, aga samuti tasakaalustamata toitumise ja hormonaalsete häirete tagajärjel, vähenevad kaltsiumi varud luudes.
Kaltsiumit saab organism koos toiduga ja kui selle kogus on ebapiisav, hakkab organism kaltsiumit luudest võtma.
Inimorganism sisaldab umbes 1,5kg kaltsiumit ja igal aastal uueneb sellest ligikaudu 20% - osa tuleb toiduga, osa organismist, seepärast ongi nii tähtis selle varusid regulaarselt täiendada.
Spetsialistide arvates ei tarvita enamik täiskasvanutest piisavas koguses kaltsiumit, mis on eelduseks osteoporoosi (luude hõrenemine) arenemiseks. Seda haigust nimetatakse meie ajastu „nähtamatuks epideemiaks”, mille all kannatavad ligi 30% 50-aastasest ja 50% 70-aastasest elanikkonnast. Eriti kalduvad haigestuma naised, ilmaasjata ei öelda „õrnad olevused”.
Kaltsiumivarusid tasub täiendada igas vanuses: lapsed – et luustik õigesti areneks ja et vältida rahhiiti, täiskasvanud – osteoporoosi profülaktikaks.
Eriti oluline on lisakaltsiumi manustamine rasedatele ja imetavatele naistele, samuti menopausi perioodil.
Erinevate kaltsiumite puhul on tähtsaim näitaja nende omastatavus. Pole ju mõtet kuhjade viisi tablette neelata, kui organism ei ole võimeline neid omastama.
Camosten’i koostisse kuulub kaltsiumtsitraat, mis on kõrge bioomastatavusega kaltsiumi liik. Samuti kuuluvad sinna D-vitamiin, magneesium ja mangaan.
D-vitamiin, mis soodustab kaltsiumi omastamist ja tugevate luude ning hammaste kujunemist, aitab ka võitluses rahhiidiga.
Magneesium soodustab kaltsiumi omastamist ja kuulub hambaemaili ning luukoe struktuursete komponentide hulka. Magneesium aktiviseerib üle 300 organismis oleva fermendi. Magneesium reguleerib koos kaltsiumiga närvi-lihasaparaadi juhtimist.
Mangaan on vajalik luustiku normaalseks kasvuks.
Santegra Camosten’i eelis on selles, et ta ei sisalda suhkrut, seega võivad seda tarvitada ka suhkruhaiged ja need, kes toituvad tervislikult ning piiravad igapäevase suhkru tarbimise hulka.
 
Camosten:
 
·        aitb peatada osteoporoosi arengut
·        tugevdab luukudet ja luumurdude puhul kiirendab luude kinnikasvamist
·        tagab laste normaalse kasvu ja organismi arengu, on rahhiidi profülaktikaks
·        tugevdab hambaid
·        parendab närviimpulsside edastamist
 
KOOSTIS: (1 pakikeses – 6.6g): D-vitamiin (kolekaltsiferool) – 80ME, kaltsium (kaltsiumtsitraat ja dikaltsiumfosfaat) – 500mg, magneesium (magneesiumtsitraat) – 200mg, mangaan (mangaanglükonaat) – 0,2mg.
NÄIDUSTUSED: luukoe ja hammaste moodustumine ja nende tugevdamine; kaltsiumi defitsiit; rahhiidi ja osteporoosi profülaktika; luumurrud, kaaries, murduvad küüned; närvi-lihasaparaadi juhtimise häired; rasedus ja imetamine.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus
TARVITAMINE: segage pakikese sisu hoolikalt klaasitäies (200ml) vees või mahlas ja jooge kohe ära. Tarvitage 1-2 korda päevas.
PAKEND: pakendatud pulber (14 tk)
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Kui pakend on kahjustatud või pakendil märgitud säilivustähtaeg möödas, ärge toodet tarvitage.