Download Joomla Templates by CowFat Reviews

CoQ10

 

CoQ10
Item # 13279
 
Kas teate, et
·        50-70% inimestel, kes kannatavad südame-veresoonkonna haiguste all, puudub organismis piisav kogus koensüüm Q10-t ?
·        koensüüm Q10 tase alaneb vanusega ?
·        koensüüm Q10 madalat taset loetakse üheks põhjuseks, miks immuunsüsteem eakamatel nõrgemaks muutub?
 
Tänapäeval kasvab järsult südame-veresoonkonna haigusi põdevate inimeste hulk. Ja kuigi statistika ei ole lohutav, on meie võimuses seda muuta! Meie tervis ja pikaealisus sõltub vaid meist endist, meie eluviisidest.
Pole kellelegi saladuseks, et üheks peamiseks tervisliku eluviisi eelduseks on õige toitumine. Juhul, kui organism ei saa mingil põhjusel piisavas koguses vitamiine, mineraal- ja toitaineid, tuleb appi võtta bioloogiliselt aktiivsed toidulisandid.
Üks neist lisandeist on saanud südame tervise eest hoolitsemise sünonüümiks. See on koensüüm Q10 (C0Q10). Koensüüm Q10-t hakati laialdaselt tarvitama Euroopas ja Jaapanis eelmise sajandi kuuekümnendatel aastatel. Arvukad kliinilised uurimused on tõestanud selle toidulisandi elulist vajalikkust tervise säilitamisel.
 
Koensüüm Q10 on looduslik antioksüdant, mis kuulub igasse organismi rakukesse ja etendab põhiosa rakule elutegevuseks vajaliku energia tootmisel ja reguleerimisl ning kaitseb vabade radikaalide poolt põhjustatava hävituse eest.
Meie organism on suuteline seda ainet tootma, kuid probleem on selles, et inimese vananedes väheneb CoQ10 sisaldus organismi rakkudes.
Uurimused on näidanud, et täiendav koensüüm Q10 tarvitamine soodustab südame-veresoonkonna seisundi parenemist, arteriaalse rõhu langemist, kaitseb trombide tekke eest, stabiliseerib südame rütmi ebaregulaarse südame töö korral, normaliseerib kõikides kudedes ja organites mikrotsirkulatsiooni, parendab energia tootmist mitokondrites, tugevdab immuunsüsteemi, parendab seisundit allergiate puhul, mõjub hästi igemete tervisele, suurendab organismi vastupanuvõimet.
See aine on ka katalüsaatoriks rasvade põletamisel, aidates säilitada normaalset kehakaalu.
CoQ10 aitab vältida enneaegset vananemist, toimides loodusliku antioksüdandina ja kaitstes rakke vabade radikaalide kahjuliku toime eest, mis omakorda mõjub soodsalt organismile seespoolt ja peegeldub ka heas välimuses.
Firma Santegra uuele tootele koensüüm Q10 ei leidu võrdset, kuna see on loodud eesrindlikeima teaduslike uurimuste baasil. Tootmises on kasutusel mitmed unikaalsed meetodid, mis võimaldavad COQ10 lahustuvust ja omandamist parendada.
Uus toode tagab kõige efektiivsema viisi, kuidas CoQ10 organismi rakkudeni viiakse. CoQ10 transportiva agendina kasutatakse lipiidide kombinatsiooni – linoolhapet ja linaõli.
Teadlastel õnnestus saavutada CoQ10 parim lahustuvus ja mitmekordselt suurendada selle bioomastatavus. Uue toote kvaliteedi üle võib otsustada juba selle väljanägemise alusel – erinevalt teistest samalaadsetest toodetest, mida osta saab ja mis sisaldavad kristalle ning on seetõttu läbipaistmatus pakendis, on firma Santegra CoQ10 läbipaistvates kapslites. Pole midagi varjata! Toode on täiesti naturaalne – selle tootmisel ei kasutata lahusteid, keemilisi või sünteetilisi lisandeid.
Kahekordne kliiniline pimeuuring näitas, et uue tootevalemi tippsaavutus oli 808% -line absorbtsioon, suhteline bioomastatavus oli aga 441% võrra kõrgem kui standardiseeritud CoQ10 kuivpulbril!
Firma Santegra uue toote unikaalsed omadused lubavad koensüüm Q10, mis on vajalik meie organismi igale rakule, seniste omaduste efektiivsust kordi ületada.
 
CoQ10:
 
·        südamelihase „energiamootor”
·        tõstab organismi immuunsüsteemi kaitsevõimet
·        tugevdab rakumembraane
·        tugevdab igemeid
·        on võimas antioksüdant
 
KOOSTIS: (ühes kapslis): koensüüm Q10 (Ubidecarenone) – 50mg, konjugeeritud linoolhape (CLA) – 400mg, linaõli (55% alfa-linoolhapet (ALA)) – 200mg.
NÄIDUSTUSED: südame-veresoonkonna haiguste profülaktika, koronaarse vereringe häired, südamelihase toitainetega varustamise häired, arteriaalse vererõhu tõus, lihasnõrkus, ainevahetushäired, intensiivne sportlik tegevus, füüsilise koormuse tõus.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus.
TARVITAMINE: üks kapsel päevas söögi ajal koos klaasitäie veega.
Ravikuuri kestvus – 1 kuu.
PAKEND: 30 pehmet želatiinkapslit
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.
Ärge kasutage toodet, kui pakend on kahjustatud või pakendile märgitud säilivustähtaeg on möödas.