Download Joomla Templates by CowFat Reviews

Vision Forte

 

Vision Forte
Item # 0962
 
Silmi võib pidada hindamatuks looduse anniks, sest umbes 70% informatsiooni ümbritsevast maailmast saame tänu võimele näha.
Kunagi varem ei ole inimese nägemisvõime etendanud nii tähtsat osa kui praeguses, 21 sajandi aktiivses, mobiilses ja dünaamilises elus. Mõningatel andmetel tekivad kahjuks seitsmel kümnest meie kaasaegsest varem või hiljem nägemisprobleemid.
Silmad ei ole ainult hinge peeglid, vaid näitavad ka tervise olukorda, kuna silmahaigused väljendavad sageli kogu organismi üldseisundit (südame-veresoonkonna haigusd, diabeet jne).
 
Firma Santegra uus toode Vision Forte on polüfunktsionaalne produkt, mis ei toeta mitte ainult nägemist, vaid mõjub soodsalt kogu organismi tervisele.
 
Vision Forte koostisse kuuluvad:
 
Beetakarotiin, mis muutub inimorganismis A-vitamiiniks ja on nägemisfunktsioonile hädavajalik. See on antioksüdant, mis kaitseb vabade radikaalide hävitava mõju eest, parendab nägemist hämaras, takistab hallkae arenemist, toimib profülaktilise vahendina makulaarse düstroofia vastu – haiguse, mis võib areneda vanemaealistel inimestel.
C-vitamiin parendab silma verevarustust, kaitseb silma veresooni hapraks muutumise eest, aitab vältida verevalumite tekkimist silma võrkkestale, takistab hallkae arenemist, kaitseb silma klaaskeha, pidurdades destruktiivseid protsesse.
E-vitamiin on võimas antioksüdant, mis kaitseb silma kapillaare hapraks muutumise eest, vähendab silma veresoonte seinte läbilaskvust. Teaduslikud uurimused on näidanud, et E-vitamiin koos C-vitamiini ja beetakarotiiniga vähendavad oluliselt kae tekkimise riski. E-vitamiin Vision Forte koostises on 
d-alfa tokoferool suktsinaat – saadud taimsest toorainest ja selle toime on märgatavalt aktiivsem, võrreldes sünteetiliste vormidega.
Tsink aitab organismil A-vitamiini omastada, tal on antioksüdandi omadused, aitab ennetada võrkkesta makulaarset degeneratsiooni ja kanapimedust. Vision Fortes olev tsink on bioloogiliselt omastatav kelaat.
Seleen on antioksüdant ja kaitseb silma koe rakusiseseid struktuure vabade radikaalide hävitava toime eest. Seleenipuudulikkus on olulisel kohal hallkae tekkes. Vision Forte seleen on Selenium+GPM vormis ja bioloogiliselt omastatavam kui sünteetiline.
Luteen  ja sellest silma kudedes moodustuv zeaksantiin on kollatähni peamised pigmendid, mis paiknevad silma võrkkesta keskkoha lähedal. Just see piirkond vastutab hea nägemise eest. Luteeni saab organism toiduga ja imbub ka silma kudedesse.
Silmad nagu ka teised organid ja koed on vabade radikaalide kahjulikust toimest mõjutatavad ning vajavad kaitset. Luteen ja zeaksantiin pakuvad fotoretseptor-rakkudele kaitset vabade radikaalide eest, mida indutseerib valgus. Paljudes uurimustes on tõestatud luteeni osa paljude silmahaiguste profülaktikas, näiteks nagu hallkae, makulaarne düstroofia ja diabeetiline angiopaatia.
 
Vision Forte:
·        tagab silma toitmise vitamiinide ja mineraalidega
·        tagab silma võrkkesta verevarustuse
·        tugevdab silmapõhja veresooni
·        pakub silmale antioksüdantset kaitset
·        parendab värvide eristamist
·        alandab silma põletikuliste haiguste tekkimise riski
 
KOOSTIS: (ühes kapslis): A-vitamiin (7,5mg-st beetakarotiinist) – 4160ME, C-vitamiin (askorbiinhape, kaltsiumaskorbaat, askorbiilpalmitaat, acerola kirsside ekstrakt (Malpighia glabra L.) (4:1), kibuvitsamarjade pulber (Rosa rugosa) – 250mg, E-vitamiin (d-alfa tokoferool suktsinaat – 90ME, tsink (aminohape tsinkkelaat) – 12mg, seleen (Selenium+GPM) – 18μg, luteen – 4mg.
NÄIDUSTUSED: nägemisteravuse vähenemine; kanapimedus; töö, mis nõuab pidevat silmade pingutamist; sagedased allergilised ja põletikulised silmahaigused; silmade verevarustuse halvenemine; ainevahetushäired.
VASTUNÄIDUSTUSED: individuaalne ravimtalumatus, rasedus, imetamine.
TARVITAMINE: 2 kapslit päevas, soovitatavalt koos toiduga.
Manustamise aeg – 1 kuu.
PAKEND: 60 kapslit
SÄILITAMINE: hoida lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril 15-30ºC.

Ärge tarvitage toodet, kui pakend on kahjustatud või kui pakendile märgitud säilivustähtaeg on möödas.