Download Joomla Templates by CowFat Reviews

Marika lugu

55-aastane Marika, räägib oma loo.

Olen põdenud kilpnäärme vähki, südamelihaste põletikku, olid sagedased kopsupõletikud ja kõhulahtisus koos pideva iiveldusega. Mul on olnud mitu operatsiooni.Eluisu oli täiesti otsas ja igasuguseid hulle mõtteid tuli pähe. Pereliikmed nägid mu kannatusi, soovitasid otsida abi Holistilisest Kliinikust ja nii eelmisel sügisel nad mu Tallinnasse tõid.

Kõigepealt tehti mulle 2-tunnine uuring, mille tulemuseks oli päris pikk nimekiri suurematest-väiksematest probleemidest. Doktor Mesila toetas ja julgustas alustama teraapiaga, mida sai teha sama aparaadiga, millega tehti uuring. Olen praeguseks käinud 6 korda aparaadi all umbes kuuajaliste vahedega, sest elan Tallinnast kaugemal.

Tänu nendele teraapiakuuridele ja alati väga täpselt minu jaoks valitud toetavatele looduslikele preparaatidele on mul praegu päris hea olla. Eriti just viimasel ajal on tulnud juurde energiat, jaksan palju teha ja ei väsi nii kiiresti ära.Olen väga tänulik ja õnnelik, elurõõm on tagasi ja jätkan kindlasti, sest pika elu jooksul kogetud hädadest jagusaamine nõuab mul veel aega. Kõige tähtsam on see, et poole aasta tagune mina ei ole võrreldav praegusega.