Download Joomla Templates by CowFat Reviews

Cranalon

SANTEGRA

The Educated Choice

www.santegra.com

Cranalon™

Item # 13686

Toote nimi Cranalon™ tuleneb ingliskeelsetest sõnadest crnanberry  (jõhvikas) ja Aloe (aaloe).

Aaloe parandab seedimist, reguleerib maomahla happesust, stimuleerib soolestilku peristaltikat, omab kerget lahtistavat efekti, puhastab organismi ja hoiab ära paljude haiguste tekke.

Aaloe suurendab vitamiinide ja mineraalide omastatavust, on põletiku- ja viirusevastase toimega, tugevdab organismi immuunsüsteemi, aitab allergia puhul. Teda kasutatakse kui suurepärast haavade parandajat, ta annab nahale pehmust ja elastsust.

Jõhvikat kasutatakse rahvameditsiinis juba iidsetest aegadest peale, eriti vitamiinipuuduse ja külmetuse korral. Hiljutised kliinilised uuringud on tõestanud jõhvikate efektiivsust kuseteede infektsioonide profülaktikas.

Inimese organismi elutegevuseks on vaja 5 peamise grupi toitaineid: valgud, süsivesikud, rasvad, vitamiinid ja mineraalid.

Teadlased on kindlaks teinud, et seegi pole piisav, on olemas veel 6. grupp tervise hoidmiseks vajalikke aineid, need on kiudained. Kiudaineil ei ole ainult organismi puhastav toime, need aitavad reguleerida ka suhkru ja kolesterooli taset veres. Kuidained vähendavad riski meie paljudest halbadest harjumustest ja valest eluviisist tulenevate haiguste tekkeks. Kahjuks väga vähesed meist kasutavad kiudaineid vajalikus koguses.

Cranalon™ koostisesse kuuluv Fibersol 2™ on rikkalik lahustuva kiudaine allikas, efektiivne toetamaks triglütseriidide ja kolesterooli normaalset taset, mõjub positiivselt glükoositasemele veres, soodustab „sõbralike bakterite” kasvu soolestikus, normaliseerib soolestiku mikrofloorat. Lisaks tagab kiudaine tarvitamine regulaarse soolestiku tühjendamise, mis on paljude haiguste profülaktikaks.

Phenalgin  on valmistatud Kanaari saare pruunvetikatest (Cystoseira canariensis) patenteeritud tehnoloogia abil, mis garanteerib pestitsiidide, raskemetalli ja teiste lisandite puudumise. Phenalgin™ sisalduv florataniin on võimas antioksüdant, mis kaitseb organismi rakke lagunemise eest vabade radikaalide rünnakutes, seda loetakse uue põlvkonna antioksüdandiks.  Phenalginon rikas B-grupi vitamiinide poolest, ta sisaldab mineraale ja mikroelemente, tõstab energiat. Phenalginkasutatakse kaalujälgijate programmides.

Punavetikad (Dunaliella Salina) on unikaalne vetikate liik, mida võib kohata ainult Austraalia viies järves. Punavetikad kujutavad endast looduslikku karotiiniallikat ja nad on võimsaks antioksüdandiks.

Õunhape on õuntest saadud naturaalne hape. Organism sünteesib õunhapet ja see on vajalik energia tootmiseks. Lisaannus õunhapet soodustab energiataseme tõusu füüsilise väsimuse korral, samuti seisundite korral, mis on seotud respiratoorse puudulikkuse ja probleemidega vereringes.

Cranalon™

 

  • suurendab organismi vastupanujõudu
  • stimuleerib soolestiku peristaltikat ja omab kerget lahtistavat efekti, soodustades organismi puhastumist
  • tõstab vitamiinide ja mineraalide omastatavust
  • parandab seedimist
  • aitab normis hoida triglütseriidide, kolesterooli ja glükoosi taset veres
  • toetab „heade bakterite” kasvu soolestikus

KOOSTIS: (1 pakendis) Fibersol 2™ (lahustuv kiudaine) – 5g, unikaalne valem (Proprietary Blend) – 410 mg: Aloe Vera geelkontsentraat (200:1), jõhvikapulber (Vaccinium macrocarpon), õunahape, Phenalgin™ (florotanniini ekstrakt Kanaari saare pruunvetikatest Cystoseira canariensis), punavetikad (Dunaliella salina).

NÄIDUSTUSED: kõhukinnisus ja tasakaalustamata toit, soolestiku mikrofloora häired, ülekaalulisus,  kurnatus, kolesterooli ja glükoosi kõrge tase, nõrgenenud immuunsus, külmetus.

VASTUNÄIDUSTUS: individuaalne talumatus.

TARVITAMINE: ühe paki sisu segada hoolikalt klaasitäies külmas vees ja koheselt ära juua. Manustada 1-2 korda päevas enne sööki.

PAKEND: 14 pakki