Download Joomla Templates by CowFat Reviews

Taasühendav tervendamine

Taasühendav tervendamine (Reconnective Healing™) on tervendamise viis, mis on meie planeedil üsna uus nähtus. Samas toetub see iidsele tõdemusele, et me kõik oleme universumi osad ja me vahetame universumiga energiat, valgust ja informatsiooni.

Selleks, et olla terved, on lisaks meie eluviisidele suur roll täita ka antud infovahetusel. Kui informatsiooni vahetamine on katkenud, siis töötab keha normaalselt edasi üksnes niikaua, kuni me ise ja meid ümbritsev keskkond ei vii meid tasakaalust välja. Stressid, kehale mittesobivad ained (mürgid) ja traumad on peamised tasakaalu rikkujad.

Nende väliste mõjutajate tõttu satub keha uude seisundisse, mida nimetatakse haiguseks. Organismil on piisavalt ressursse, et ise tasakaalu taastada ja enamus juhtudel see nii ka toimib - me saame ise terveks. Kui aga tasakaal ei taastu ja tervenemist ei toimu, siis on üsna tõenäoline, et meie organism on unustanud, kuidas olla terve. Meil on ka katkenud side universumiga kust ammutada terveksolemise informatsiooni.

Nii nagu nimigi ütleb, aitab tervendamine läbi taasühendamise (Reconnective Healing™) taastada meie infovahetuse universumiga ja selle kaudu teha  uuesti kättesaadavaks teabe meie täiusliku olemuse kohta. Selles teabes sisaldub ka informatsioon, mis on vajalik  haigusest jagu saamiseks ja tasakaaluseisundi taastamiseks.

Taasühendumine jõuab meieni läbi uue sagedusvahemiku, mis kannab valgust ja informatsiooni. Antud sagedusvahemik on uus ja see on teistmoodi võrreldes võnkesagedustega, millest inimkond on varasematest aegadest teadlik olnud. Kuid see on reaalne, tajutav ning see võime on olemas meis kõigis.