Download Joomla Templates by CowFat Reviews

Taasühendumine (The Reconnection)

Mis on taasühendumine (TheReconnection™)

Me oleme energia pidevas liikumises ja meie keha on selle energia manifestatsioon füüsilisel tasandil.Meie füüsiline keha peegeldab kõike seda, mis toimub meie erinevatel energiatasanditel – see on tervis, meeleolud, mõtted, soovid ja unistused, suhtestumine endaga ja ümbritsevaga.
 
Taasühendumise käigus luuakse ühendus meie vaimenergiaga, kus sisaldub kogu informatsioon meie ideaalsest olemusest ja sellest, mis on meie ülesanne siin ja praegu. See informatsioon asub kõrgemal mentaalsel tasandil, millele meil tavaolukorras juurdepääs puudub. Taasühendumine, see on suur samm kõrgema teadvuse poole. Kas teadvustatult või mitte, kõik  inimesed püüdlevad kontakti poole oma kõrgema minaga. Taasühendumise tulemusel avardub teadvus, paraneb intuitsioon, mis võimaldab teha õigeid valikuid ja võtta vastu õigeid otsuseid.
 
Iga inimene on erinev ja eriline, mistõttu reaalselt tajutavad muutused ilmnevad iga kord erinevalt – kas koheselt ja tugevalt tajutavalt või mõne aja pärast ja mahedamalt. Võib olla võtsite kohe peale protseduuri läbimist käsile töö või tegevuse, mida olite ikka ja jälle edasi lükanud, võib olla asusite suhteid korraldama inimestega, kellega teil oli probleeme. Võib olla märkasite kohe, et mõned inimesed hakkasid aktiivsemalt teie lähedusse hoidma või märkasite ootamatult, et teie lähedane inimene jälgib teid tähelepanelikult. Võib olla ka nii, et alles mõne aja pärast märkate, et teie otsuste ja valikute tegemine on muutunud lihtsaks ja valitud lahendus on osutunud ikka ja jälle parimaks ning selgub, et see, mis tundus võimatuna on osutunud võimalikuks. Meie areng on protsess ja iga inimene on oma arengufaasis, mis tingib ka selle, kui kiirelt ja intensiivselt muutused ilmnevad.
 
Ole avatud, lapsemeelne  ja võta kergusega vastu kõik, mida Universumil sulle pakkuda on. Ära sea kramplikke ootusi, vaid õpi kuulama oma südame häält. Loo endale visioon, usalda oma sisetunnet  ja kõrgem teadvus paneb ise paika need sammud, kuidas sa oma visiooni saavutad. Ära istu käed rüpes ja oota, millal sulle kõik sülle kallatakse vaid ole aktiivne, sest energia peab kogu aeg liikuma, et võimaldada arengut ja külluse voolamist, mille varud Universumis on piiramatud.